Virüsleri ve Bakterileri durdurun! Şimdi Online Alışveriş Yapın!

HOCl, Doğanın Mükemmel Mikrop Öldürücüsüdür ™

Soldaki diyagram, HOCl'nin insan vücudunda nasıl üretildiğini ve patojenleri nasıl öldürdüğünü göstermektedir.

Patojenler, bir yara bölgesinden cilde girerek vücudu istila eder.
Nötrofiller (bir tür beyaz kan hücresi) işgalcilere gelir ve onları çevirirler.
Çevreledikten sonra nötrofil işgalci patojenleri öldürmek için HOCl Asit üretir.

CleanSmart ürünleri aynı süreci izleyerek çalışır.

Hipokloröz Gerçekleri

indir (5)

HOCl, tüm memelilerin beyaz kan hücrelerinde üretilir. Endojen olduğu için herhangi bir zarara, doku hasarına veya ciltte tahrişe neden olmaz.

indir (5)

Beyaz kan hücreleri virüsler, bakteriler ve mantarlar dahil olmak üzere patojenleri öldürmek için gerektiği kadar HOCI üretirler.

indir (5)

HOCl kimyası, göz enfeksiyonlarında, prematüre bebeklerle neo-natal hastane koğuşlarında mikropları öldürmek, egzama, yara, yanık, pişik, ayak mantar, sivilce, uçuk ve zona tedavisi için ve IV. Evre diyabetik ülseri temizlemek ve marketlerdeki bakterileri öldürmek için kullanılır.

indir (5)

HOCl, tıp alanında yıllardır kullanılmaktadır ve çok sayıda tedavi ve terapide olumlu sonuçları destekleyen birçok araştırmaya sahiptir.

indir (5)

HOCl kimyası, hem büyük regülasyon organları tarafından kullanılmak üzere onaylanmıştır: yüzey dezenfeksiyonu için EPA ve ciltte kullanım için FDA.

indir (5)

HOCl, taze çiçeklerin ömrünü uzatmak, taze yumurtalardaki mikropları yok etmek ve hatta pirinç bitkilerinin daha hızlı büyümesine yardımcı olmak için bile kullanılmaktadır.

HOCl Kokusu ve Çamaşır Suyu Hakkında Sorular:

HOCl, çoğu kullanıcılar tarafından algılanamayan benzersiz bir zayıf kokuya sahipken, çok az insan kokuyu bir yüzme havuzuna ve insanların küçük bir yüzdesi onu hafif bir çamaşır suyu kokusuyla karıştırmaktadır.

HOCl ağartıcı değildir. Çamaşır ağartıcı aslında Sodyum Hipoklorittir (NaOCl).

Daha Fazla Karşılaştırma ve Bilinmesi Gereken Gerçekler:

Doğal: "Ağartıcı" (Sodyum Hipoklorit) doğada asla bulunmayan insan yapımı bir kimyasaldır; HOCl doğal olarak tüm memelilerin bağışıklık sistemindedir.

Güvenlik: Mikrop öldürücü bir dezenfektan olarak "Ağartıcı" yasal olarak etiketlerinde birden fazla uyarı ve güvenlik tehlikesi önlemi bulundurmak zorundadır. HOCl mikrop öldürücü dezenfektanlar uyarılardan ve ilk yardım etiketlerinden muaftır.

Gazlar: "Ağartıcı" gazları tehlikeli olup, tahrişe ve solunum sistemlerinde ve gözlerde ciddi hasara neden olur. HOCl'nin solunum sistemlerinde veya gözlerde sıfır tehlikesi vardır.

HOCl'de CleanSmart Başarıları

CleanSmart'taki bilim adamları, Hipokloröz'ün nasıl kopyalanacağını ve bir şişede nasıl stabilize edileceğini öğrendi.

İçindekiler su ve biraz tuzdur ve daha sonra özel bir elektroliz (iyonlaştırıcı olarak da adlandırılır) işleminden geçirilir.

HOCl'nin nasıl yapılacağı uzun yıllardır yaygın olarak bilinmektedir. Ancak, rafa dayanıklı değildi. Bilim adamlarımız, bir şişede kalabilmesi için raf stabilitesini mükemmel hale getirmek için yıllarca çalıştı.

HOCL doğal olarak istikrarsızdır: "işini yapmak" ve ardından tuzlu suya geri dönmek ister. Kullanıldıktan veya kurutulduktan sonra HOCl, kimyasal kalıntı bırakmadan tuzlu suya geri döner.

Ürünümüz, CleanSmart'ın bir başka bilimsel başarısı olan pH nötrdür.

CleanSmart'ın HOCl'si, aynı ürünün Hastane Sınıfı Dezenfektan olarak EPA onaylı ve ayrıca yaraları veya yanıkları tedavi etmek için FDA onaylı olduğu tek antimikrobiyaldir. Aynı ürün her ikisini de yapar! Kapsamlı bilimsel, test ve düzenleme çalışmalarıyla gerçekten akıllı bir bilimdir.

İçerikler

Yüzey Dezenfektanı

Aktif İçerikler

Hipoklorüz Asit

0.017%

Diğer İçerikler

Ionize Su
Sodyum Klorür (Salt)
Hipoklorit İyon

99.919%
0.06%
0.004%

EPA Kayıt 89896-2
EPA Güvenlik Uyarı Kelimeleri
Health Canada

Tescilli Dezenfektan
Muaf - Uyarı Yok
Ara Tedbirler

Geniş Spektrumlu Dezenfektan
Hekim Uyarısı Yok
Geniş Spektrumlu Dezenfektan