Virüsleri ve Bakterileri durdurun! Şimdi Online Alışveriş Yapın!

Yıllar boyunca anneler sterilize etmek veya dezenfekte etmek istediklerinde, korkunç uyarı etiketleriyle gelen zararlı kimyasalları kullanmak zorunda kaldılar veya oyuncakları ve emzikleri kaynatmak zorunda kaldılar.

Artık zararlı kimyasallar içermeyen ve Korona, RSV, Strep, Grip ve E.coli gibi mikropları, bakterileri ve virüsleri öldürdüğü kanıtlanmış yeni bir seçeneğiniz var!

Kreş ve mama sandalyeleri Dezenfektanları
Özellikle mama sandalyeleri ve yemek masaları olmak üzere her yeri temizler ve sterilize eder. Emzikler, biberonlar ve damlatmaz bardaklar için harika - hepsi durulama gerektirmeden. Sterilize etmek için püskürtün ve tercih ederseniz sonra silin. CleanSmart sprey ürünleri, gıda yüzeyiyle temas açısından güvenlidir.

Oyuncak Dezenfektanları
Her oyun gününü kolaylaştırın! Çocuklarınızı hasta edebilecek mikropları öldürmek için püskürtmeniz yeterli. Günlük dezenfeksiyon için harika. Diş çıkarma oyuncakları için mükemmel!

Ebeveynler için artık Endişe Yok
CleanSmart ürünleri, en hassas bebeklerin çevresinde, hastanelerin yeni doğan ünitelerinde kullanım için bile onaylanmıştır. Bakteri ve virüslerin% 99,9'unu ortadan kaldırmak için yalnızca Hipokloröz (tüm bebeklerin vücutlarında doğal olarak üretilen aynı mikropla mücadele maddesi) kullanıyoruz. Zararlı kimyasal yok, koruyucu madde yok. En önemlisi ise CleanSmart, dezenfekte ettikten sonra basit tuzlu suya geri döner ve kimyasal kalıntı bırakmaz. CleanSmart ile bebeğinize en iyisini verdiğinizi bilirsiniz.

Bu iddialara güvenebilir miyim?

Dezenfektan ürünleri ciddi yönetmelikler ile düzenlenir ve CleanSmart'ın mikrop öldürme iddiaları, dış laboratuvarlar tarafından test edilmiş ve EPA'ya kaydedilmiştir. CleanSmart EPA numarası 89896-2'dir.

Her Yerde Kullanın