Virüsleri ve Bakterileri durdurun! Şimdi Online Alışveriş Yapın!

Sıkça Sorulan Sorular

S:

Mikropları öldürdüğünü nasıl bilebilirim?

C:

CleanSmart, mikrop öldürücü ürünleri düzenleyen ajans olan EPA'ya kayıtlıdır. CleanSmart, kayıt altına alınmak için bakteri, virüs, mantar, soğuk algınlığı, grip ve diğer birçok mikropları öldürdüğünü EPA'ya kanıtlamıştır.

S:

Hipokloröz başka nerelerde kullanılır?

C:

Hipokloröz antimikrobiyal özellikleri nedeniyle dikkat çekicidir. Bakterileri güvenli bir şekilde yok etmek ve ürünleri taze tutmak için marketinizde meyve ve sebzeleri buğulamak için yıllardır kullanılmaktadır. Bileşen ayrıca ciddi açık yaraları olan hastalarda bu yaraları dezenfekte etmek için kullanılmaktadır. CleanSmart, bu teknolojiyi alan ve dezenfeksiyon için evlerinize getiren ilk şirkettir.

S:

CleanSmart ürünleri başka bir şişeye aktarılabilir mi ?

C:

Lütfen CleanSmart ürünleri için yalnızca CleanSmart ambalajını kullanın. Ambalajımız basit görünse de, CleanSmart'ı ürünün tüm ömrü boyunca etkili kılan özel nitelikleri vardır. CleanSmart'ı yalnızca belirtilen şekilde ve amaçlanan ambalajında kullanıldığında garanti edebiliriz. Ayrıca CleanSmart'a hiçbir şey eklenemez.

S:

CleanSmart çevre için güvenli midir?

C:

CleanSmart'tan daha çevre dostu olamazsınız. Malzemeler basit; sıfır katkı maddeli saf tuzlu su olarak başlar. Sonra çok akıllı bilim yoluyla, elektriksel olarak yüklenir ve Hipokloröz'e dönüştürülür. CleanSmart kullanıldıktan sonra, yalnızca saf tuzlu su olan orijinal durumuna geri döner. Hiç kimyasal kalıntı kalmaz sadece tuzlu su.

S:

CleanSmart herhangi bir koku veya boya içeriyor mu?

C:

CleanSmart'ın içinde koku, parfüm veya boya yoktur.

S:

CleanSmart herhangi bir alerjen veya astım tetikleyicisi içeriyor mu?

C:

CleanSmart, alerjen veya astım tetikleyicileri İÇERMEZ ve bu nedenle astımlılar için çok faydalıdır. Astımlı ailelerin, astım tetikleyicisi olarak bilinen küfü kontrol altına almak için sık sık temizlik yapması gerekir.

S:

CleanSmart'ı bebeklerin çevresinde kullanmak hakkında ne bilmeliyiz?

C:

CleanSmart, durulama gerektirmeden hastanelerdeki yenidoğan bakım ünitelerinde kullanım için onaylanmıştır. CleanSmart, emziklerden mama sandalyelerine kadar bebeklerin etrafını temizlemenin ve dezenfekte etmenin Endişesiz Yoludur.

S:

CleanSmart'ı bu kadar farklı kılan nedir?

C:

CleanSmart, aktif madde olarak Hipokloröz kullanır. Doktorlar Hipokloröz'ü yıllarca çeşitli mikroplarla savaşmak için kullandılar. Hipokloröz aslında insan vücudu tarafından enfeksiyonla savaşmak için üretilir ve CleanSmart, aynı Hipokloröz’ü kopyalamak için basit bileşenler ve gerçekten akıllı bilim kullanır.

S:

Ürünlerimiz arasındaki fark nedir?

C:

CleanSmart ürün içeriklerinde fark yoktur. Ürünlerimiz, belirli kullanımları optimize etmek için farklı şişelerde ve püskürtücü türlerinde paketlenmiştir. Yüzey temizleyicileri EPA ve FDA tarafından düzenlenen topikal ürünler tarafından düzenlendiğinden, paketlerimiz üzerinde farklı iddialar göreceksiniz. Son kullanıma bağlı olarak ürünler hakkında söyleyebileceklerimiz konusunda farklı düzenlemeler bulunmaktadır.